Předmětem podnikání naší firmy BRIA jsou komplexně pojaté úklidové služby

Svým zákazníkům jsme připraveni poskytnout celou škálu činností z oblasti čistoty a hygieny počínaje běžným denním nebo mimořádným úklidem uvnitř objektů, přes úklid venkovních ploch a garáží, až po dodávky hygienických potřeb.
V případě potřeby jsme připraveni poskytovat své služby denně, kdykoliv během 24 hodin, 7 dní v týdnu.Můžeme Vám nabídnout své bohaté zkušenosti nejen z úklidu administrativních budov, ale i zdravotnických zařízení.

V praxi jsme prokázali, že dovedeme zajistit kvalitní úklid jak ve velice těsném časovém úseku před začátkem nebo po skončení pracovní doby, tak i za provozu, je-li to nutné s ohledem na hygienu nebo nepřetržitý provoz.
V případě Vašeho zájmu jsme připraveni vypracovat konkrétní cenovou nabídku na všechny námi poskytované služby, jež budete požadovat.
Těšíme se na případnou budoucí spolupráci s Vámi.

Nabízíme:

Pravidelné úklidy

Provádíme pravidelné úklidy bytů a administrativních budov, škol, sportovních objektů, bank, hotelů a podobně.

Úklidy činžovních domů

Úklidy domů provádíme včetně úklidu chodníku, odstranění sněhu a námrazy v zimních měsících, rozvážíme posypový materiál. Dále provádíme generální úklidy domů, bytů, většinou dvakrát ročně.

Strojové čištění koberců

Klasická metoda čištění koberců - mokrou cestou. Při strojovém čištění koberců používáme také metodu suchou, za použití speciálního přípravku a čistícího stroje značky RAINBOW. Výhoda této metody - koberce nejsou mokré, dá se po nich ihned chodit, vhodné pro alergiky.

Mytí oken, výloh a podhledů

Myjeme okna kompletně - celou budovu, ale i jednotlivě.

Úklidy po malování, rekonstrukcích a předkolaudační úklid

Provedeme kompletní úklid malovaného nebo rekonstruovaného objektu. Připravíme objekt na kolaudační předání.

Doplňkové služby

V rámci úklidů domácností nabízíme i doplňkové služby, např. drobné nákupy, žehlení prádla, venčení psů, údržba hrobů a pietních míst, další služby dle dohody se zákazníkem.

 

Chci poptat