Postaráme se o malířské práce v Hradci Králové! Nabízíme úklid před malováním, kdy prostory očistíme a odmastíme, aby následná výmalba správně držela. Umíme vyčistit i místnosti od cigaretového kouře, které často bývají oříškem. K očištění používáme speciální chemické přípravky, které očistí povrchy a stěny od nánosu nečistot a mastnot.

Malíři pokojů Hradec Králové

Po přípravě, kdy místnosti očistíme a povchy zakryjeme fóliemi, přichází na řadu naši malíři pokojů. Podle rozsahu malování musíte počítat i s určitým diskomfortem, to znamená v průběhu příprav a samotném malování i v době závěrečného úklidu. Naším cílem je tuto dobu zkrátit na minimum, abyste se co nejdříve vrátili do svého pohodlí.

Úklid po malování

Proměna domácnosti po rekonstrukci či po malování bývá parádní. Parádní již ovšem nebývá úklid po malování a opravách domu, který nastane. Malířské práce za sebou často nechávají spoustu stop a kapiček od barvy, které jdou po zaschnutí opravdu špatně dolů.

Hradec Králové a okolí je hlavním působištěm našich úklidových profesionálů. Po odchodu našich malířů vás navštíví úklidoví pracovníci. Postaráme se vám o úklid po malování, jako je mytí oken i parapetů, očistění topení, zásuvek i vypínačů. Vyčistíme podlahu, sanitární techniku i světla. Až odejdeme, odneseme sebou i tu poslední stopu po malíři a vám zbyde byt jak ze škatulky!

Chtě nechtě, úklid po stavebních úpravách a malířských pracích je asi nejnáročnější. Nevěnujte proto svůj čas úklidu, ale ušetřete si ho pro sebe! Díky našim službám už nemusíte trávit hodiny na kolenou s kartáčem v ruce, ale můžete se věnovat svým dětem a koníčkům.

Přemýšlete o malování? Nechte to na nás! Rádi vám zpracujeme nezávaznou nabídku a pak už záleží jen na vás, jak se rozhodnote.