Úklid Hradec Králové – společnost BRIA se vám postará o pravidelný úklid domácnosti i kancelářský prostorů v celém Královéhradeckém kraji. Zabýváme se také úklidem společných prostor, jako je úklid chodeb činžovních i panelových domů a odstraňování sněhu před domem.

Kde vám ještě uklidíme?

Kromě výše zmíněných prostorů se postaráme o pořádek v ordinacích, školách, pojišťovnách, obchodech i sportovních zařízeních. Uklidíme restauraci, bar i diskotéku. Potřebujete úklid po oslavě narozenin, svatbě či silvestru? I o to se postaráme a vy už si nemusíte dělat starosti s úklidem.

S čím vám můžeme pomoci?

Naše firma zajišťuje profesionální a diskrétní úklid. Provádíme pravidelné drobné úklidy, velké generální úklidy, dále mezi naše služby patří mytí oken, strojové čištění koberců mokrou cestou a nebojíme se ani kompletního úklidu po malířích či rekonstrukci. Hravě si poradíme s předkolaudačním úklidem, abyste mohli předat objekt v bezvadném stavu.

A co vám nabízíme dále?

Naši vyškolení zaměstnanci jsou spolehliví a při práci rychlí. Po domluvě se zákazníkem vám můžeme nabídnout i další služby, jako jsou drobné nákupy, venčení psů nebo žehlení prádla.

Dali jsme do pořádku nespočet míst a můžeme se pochlubit spoustou spokojených zákazníků i desítkami stálých klientů. Vyzkoušejte naše služby a uvidíte, že úklid nebude starostí a pořádek se stane radostí!